SMSCREDIT ATSILIEPIMAI

SMS Credit vartojimo kreditų bendrovė, kurioje pirmąjį kreditą galite gauti nemokamai (skolinatės internetu, gražinate būtent tiek, kiek pasiskolinote), o jeigu anksčiau registravotės ir iš SMS Credit praeityje jau skolinotės, kreditai Jums bus suteikiami už kainą nuo 150 eurų. Jeigu iš šios vartojimo kreditų bendrovės skolinatės pirmą kartą, Jums suteikiama galimybė:

 • Gauti paskolą nuo 50 iki 750 eurų.
 • Nuo 14 iki 30 dienų laikotarpiui.

sms pinigai

KAIP GAUTI SMS CREDIT VARTOJIMO KREDITĄ (PASKOLĄ)?

SMS Credit paskolą gauti labai paprasta: internetu užpildote paraišką, ekrane spaudžiate mygtuką „Gauti kreditą“ ir jeigu Jūsų paraišką patvirtinama – Jums iškart pervedami pinigai. Jeigu anksčiau iš šios kreditų bendrovės nesiskolinote, kaip ir įprasta tokioms procedūroms, pirmą kartą jungiantis Jums reikės užsiregistruoti, o registruojantis pervesti 1 euro cento pavedimą.

Jums bus pateiktas visas sąrašas SMSCredit.lt bankinių sąskaitų, iš kurių išsirinksite Jums patogiausią, o galbūt netgi sutampantį su Jūsų banku, ir atlikę pavedimą tokiu būdu patvirtinsite savo registraciją. Jeigu anksčiau pavedimų internetu nedarėte – SMS Credit pateikia labai paprastus žingsnis-po-žingsnio vaizdinius mokymus kaip tai padaryti su šiais bankais: Swedbank, SEB, DNB, Danske bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Medicinos bankas.

Bendrieji SMS Credit bendrovės reikalavimai savo klientams tikrai nėra aukšti. Jūs turite:

 • Būti nuo 18 iki 70 metų amžiaus.
 • Būti nuolatinis Lietuvos Respublikos gyventojas.
 • Turėti asmeninę bankinę sąskaitą.
 • Turėti veikiantį mobilaus tel. numerį.
 • Turėti asmeninį el. pašto adresą.

 

KODĖL VERTA SKOLINTIS IŠ SMSCREDIT.LT VARTOJIMO KREDITŲ BENDROVĖS

SMS Credit teikiamų paskolų privalumai:

 1. Pirma paskola nemokamai.
 2. Už 4.70 eurų mokestį greitojo kredito terminą galėsite labai paprastai prasitęsti iki 30 dienų laikotarpiui.
 3. Kredito įmokų gražinimą galite pratęsti neribotą skaičių kartų.
 4. 15 minučių ir pinigai atsidurs Jūsų asmeninėje banko sąskaitoje – itin greitas kreditas.
 5. Mokant kredito įmokas laiku (nustatytomis dienomis) Jums bus sudarytos dar geresnės sąlygos kaip SMSCredit klientui!
 6. Kredito limitas kiekvienam SMS Credit klientui nustatomas individualiai pagal tam tikrus kriterijus.
 7. Prisijungus asmeniniu vartotoju vardu prie interneto svetainėje esančios SMSCredit.lt sistemos galėsite matyti ne tik visą savo asmeninę su finansais susijusią informaciją bet ir akcijas bei kitus specialius kredito bendrovės siūlomus pasiūlymus.
 8. Jeigu nesi išnaudojęs savo paskolos limito, bet kada internetu jį gali padidinti.
 9. Jeigu skolinatės iš šios vartojimo paskolų bendrovės Jūsų nebus prašoma įkeisti turimą turtą ir tikrai nebus prašoma susirasti paskolos laiduotoją.

Net jeigu imate vartojimo paskolą internetu SMS Credit, grąžinti jį galite įvairiais būdais: galite išsirinkti vieną iš 7 bankų ir atlikinėti bankinius pavedimus per Jums patogiausią banką, galite įmokas atlikinėti naudojantis Paysera, paskolos įmokas galite sumokėti Perlo terminaluose, taip pat Lietuvos spaudos arba Narvesen kioskuose.

Lietuvos paštui priklausantys skyriai kaip ir Maxima priima paskolų įmokas. Visi SMS Credit klientai, kurie skolinasi iš šios bendrovės, prisideda prie gerų darbų.

Parašykite komentarą