Savy paskola

Imdami paskolą iš Savy internetu, galite pasirinkti iš dviejų:

  • Vartojimo paskola įkeičiant nekilnojamąjį turtą.
  • Vartojimo paskola be turto įkeitimo.

Reikalavimai norint gauti paskolą paprasti: patvirtinama asmens tapatybė, Jūsų mokumas, kas mėnesį gaunamos pajamos.

savi

PASKOLA ĮKEIČIANT NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ

Paskola įkeičiant savo turimą nekilnojamąjį turtą gali būti naudojama įvairiems tikslams, keletas jų: jeigu šiuo metu turite paskolą iš kitos bendrovės, bet metinės palūkanos Jums skaičiuojamos labai aukštos, įkeisdami nekilnojamą turtą galite pasiimti paskolą iš Savy bendrovės senosios paskolos refinansavimui, tačiau su patrauklesnėmis palūkanomis.

Jeigu skubiai reikalingas būsto remontas ir šiuo metu bankas Jums paskolos nesuteikia; jeigu išaugo Jūsų ar Jūsų artimo gydymo išlaidos, kas žinome šiais laikais iš tiesų labai brangiai kainuoja, nors ir yra pats pagrindinis, mūsų gyvenime, dalykas. Metinės palūkanos Savy paskoloms su nekilnojamo turto įkeitimu prasideda nuo 6 procentų.

VARTOJIMO PASKOLA BE TURTO ĮKEITIMO

Minimali paskola, kuriai galite teikti paraišką Savy bendrovei yra 200 eurų. Palūkanos vartojimo paskoloms be turto įkeitimo – nuo 12 procentų. Didžiausia Savy suteikiama suma vartojimo paskoloms be nekilnojamo turto įkeitimo – iki 4000 eurų (įkeičiant nekilnojamąjį turtą galite gauti paskolą iki 50 000 eurų).

KAIP GAUTI PASKOLĄ IŠ SAVY

Puslapyje rasite labai paprastas ir aiškias skaičiuokles, kur kiekvienu pasiūlymu galėsite išsibandyti tiek laikotarpius, tiek sumos dydį. Atitinkamai lentelės apačioje matysite mokėjimų grafiką ir kiek bendroje sumoje bendrovei turėsite atiduoti. Itin patogi sistema, kadangi galite susiplanuoti visas savo išlaidas.

Įmokos padalintus kiekvienam mėnesiui visiškai po lygiai, mokėjimai padalinti lygiomis dalimis, tikrai nebus taip, kad vėliau nesusitvarkysite su paskola dėl išaugusių mėnesinių įmokos. Mėnesinės įmokos įrašytos į grafiką ir laikui bėgant Jūs mokėsite vis dar pagal tą patį grafiką.

Taigi jeigu jau išsirinkote pinigų dydį, nusistatėte laikotarpį ir susipažinę su grafiku bei palūkanų normomis, nusprendėte, kad šis pasiūlymas Jums tinkamas – spauskite puslapyje esantį mygtuką „gauti paskolą“ arba pasinaudokite naujove ir patvirtinkite paskolos gavimą naudodamiesi socialiniu tinklu „FaceBook“.

KODĖL VERTA PASIRINKTI SAVY PASKOLAI INTERNETU

Savy puikiai tinka turint namo ar kito nekilnojamo turto projektą, kuriam trūksta lėšų (tiek statymui, tiek turimo nekilnojamo turto vystymui, atnaujinimui). Savy bendrovė taip pateikia anksčiau gavusiųjų paskolas Jums naudinga informaciją apie dydį, laikotarpį ir, kas įdomiausia, palūkanas.

Todėl bet kada galite pasinagrinėti realių žmonių pasiūlymus, pasiskaičiuoti savo gaunamas pajamas ir netgi siųsdami paraišką pasitikrinti savo pasiūlymų su kitų vartotojų pasiūlymais.

Parašykite komentarą