Refinansavimas kodėl rinktis

Refinansavima suteikia Lietuvos Respublikos piliečiams arba užsieniečiams turintiems leidimą nuolatos gyventi ir dirbti Lietuvoje. Keletas privalomųjų reikalavimų, norint pasiskolinti yra šie:

 • Turite veikiantį mobilųjį telefono numerį.
 • Turite bankinę sąskaitą viename iš Lietuvos Respublikos komercinių bankų.
 • Kiekvieną mėnesį gaunate pajamas.
 • Neturite pradelstų įsiskolinimų.

Taip pat bendri Jūsų finansiniai įsipareigojimai neturi viršyti 40 procentų Jūsų gaunamų pajamų. Jeigu iš bendrovės skolinatės pirmą kartą, galėsite pasirinkti sumą iki 5000 eurų nemokamai, jeigu anksčiau iš šios bendrovės skolinotės, kaip lojalus klientas paskolos sumą galėsite rinktis iki 8000 eurų.

KAIP GAUTI REFINANSAVIMĄ

Norėdami gauti iš bendrovės refinansavimą pirmiausiai turite užsiregistruoti sistemoje. Registruojantis rasite paraišką, kurią turėsite užpildyti. Užpildžius paraišką turėsite pasitvirtinti savo asmenybę. Galite pildytis kartu su antrąją puse, nes taip ženkliai padidinsite gavimo tikimybę.

Užpildžius paraišką gausite patvirtinimo pranešimą į savo asmeninį telefono numerį, kurį nurodėte registruodamiesi sistemoje. Patvirtinus paraišką, jį bendrovę pasieks per kelias minutes. Ilgai nelaukiant, kelių minučių bėgyje (ilgiausiai gali tekti laukti 15 minučių) ji bus išanalizuota, jeigu visus reikalavimus atitinkate ir nesutapimų nėra – paskolos suma bus nedelsiant pervesta į Jūsų sąskaitą.

Gali tekti šiek tiek palaukti, kol pinigai Jūsų asmeninę sąskaitą pasieks, tačiau tai priklauso nuo banko kuriuo naudojatės ir jų nustatytu pavedimų atlikimo laiku. Bet kuriuo atveju, ilgai laukti iki kol pinigai pasieks Jūsų asmeninę sąskaitą nereikės. Per 15 minučių paskolos pinigai Jus pasieks jeigu naudojatės vienu iš šių bankų:

 1. SwedBank.
 2. SEB.
 3. DNB.
 4. Luminor.

paskola

KODĖL VERTA RINKTIS

Mūsų privalumai:

 • Nesudėtinga registracija.
 • Paraiškos teikimas paskolai iškart po registracijos patvirtinimo.
 • 200 eurų daugiau galite pasiskolinti, jeigu skolinatės ne pirmąjį kartą.

Jeigu naudojatės SwedBank, SEB arba DNB bankais, nuo paraiškos patvirtinimo i paskolos pinigų pavedimo atlikimo, pinigai pasieks Jus per 15 minučių.
Norėdami pratęsti kredito įmokos terminą, galite tai padaryti neribotą skaičių (atkreipiame Jūsų dėmesį, kad reikėtų pasitikrinti ar pasirašytoje sutartyje nėra nurodyta kitaip).