Paskola automobiliui

Ne pelno siekianti organizacija gali susidurti su sunkumais dėl ekonominės situacijos. Jei kyla sunkumų mes galime padėti suteikdami finansavimą bendroms išlaidoms, nes mes teikiame įvairias paskolas.

auto lizingas

Auto lizingas kaip jį gauti?

Jei nėra galimybės sumokėti visos sumos iškarto, automobilį galite įsigyti išsimokėtinai per 5-8 metus. Finansuojame visą auto lizingo sumą, o Jūsų jau toliau patys sprendžiate už kokią sumą perkate automobilį. Jis tampa jūsų nuosavybė, todėl mes nereikalaujame jo drausti KASKO draudimu ir neturime kitų reikalavimų.

Paraiškos pildymas

Užpildykite paraišką, tada patvirtinkite savo tapatybę. Jūs turite būti dirbantis ne trumpiau kaip 4 mėnesius be pertraukos. Mes tikriname informaciją su SODRA duomenis. Deja, jei nesate išdirbę atitinkamo laiko paraiška bus atmesta automatiškai.

Įsitikinkite, kad tikrai neturite pradelstų skolų, antstolių ar kitų neigiamai veikiančių paskolos gavimą veiksnių. Visi duomenys patikrinami per CREDITINFO ir kitus mūsų vidinius sąrašus. Bandant apgauti sistemą, automatiškai būsite pažymėti ir ateityje negalėsite gauti jokios finansinės pagalbos.

Jei atitinkate sąlygas prašome užpildyti paraiškos formą: