KREDITO BENDROVĖS

Žemiau išvardinome vienas populiariausių vartojimo kreditas ir greitieji kreditai paskolų bendroves Lietuvoje. Pasirinkus kiekvieną iš bendrovių rasite aprašymą ir svarbiausius kriterijus, kuriuos turite žinoti prieš imdami paskolą iš būtent tos bendrovės. Savo svetainėje mes pateikiame ne tik kiekvienos bendrovės aprašymus, tačiau ką reikia daryti, kad paskola Jums būtų suteikta, kokius kriterijus turite atitikti, kaip elgtis, kad pinigai Jus pasiektų kaip galima greičiau, kokiais privalumais galėsite naudotis pasirinkus kiekvieną iš vartojimo kreditų bendrovių. Jeigu su šia informacija jau esate susipažinę arba jeigu paskolą imate ne pirmą kartą, šioje mūsų pateiktoje lentelėje rasite svarbiausią informaciją – maksimalias kreditų sumas.

Na, o jeigu kreditą planuojate imti pirmą kartą, Jums aktualu ne tik susipažinti su kiekviena iš kredito bendrovių artimiau, bet išsiaiškinti, kurios vartojimo kreditų ar greitųjų paskolų bendrovės pirmąjį kreditą suteikia nemokamai. Norėdami gauti vartojimo kreditą ar greitąją paskolą, paspauskite mygtuką ties Jums tinkama bendrove „gauti kreditą“.

GERIAUSIOS KREDITO IR PASKOLŲ BENDROVĖS LIETUVOJE

Paskolų ir kredito bendrovės su pavyzdžiais imant 1000 € tik metams ( 12 mėnesių ). Pasirinkus kitą sumą ir laikotarpį gali keistis bendrovės palūkanos į didžiąją arba mažąją pusę.

finbee atsiliepimai

mano bankas

KITOS KREDITO BENDROVĖS

Visos paskolos yra suteikiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais ir Lietuvos banko reikalavimais. Greitųjų kreditų bendrovės teikia greitas paskolas, bet su didesniu žyminiu mokesčiu. Jei planuojate trumpiau nei metams laiko, rekomenduojame pasinaudoti.

smspinigai atsiliepimai

Paskolų refinansavimas

Refinansuoti savo turimus greitus kreditus, sumažinti mėnesio įmokas ir dar gauti pinigų! Tai geriausias variantas! Daugiausia gerų atsiliepimų turi šios paskolų bendrovės:

finbee atsiliepimai