FinBee paskola

FinBee tai bendrovė, iš kurios galite ne tik skolintis, tačiau ir naudotis jos investavimo platformomis. Taigi FinBee yra ir paskolų, ir pinigų investavimo platforma. FinBee savo klientams siūlo pasiskolinti pinigus su metinėmis palūkanomis vos nuo 10 procentų. Iš kur tokios žemos palūkanos?

Paskolų davėjai – tokie patys žmonės, kaip ir prašantys paskolų, varžosi tarpusavyje, kuris suteiks paskolą, taigi varžydamiesi tarpusavyje jie sumažina metines palūkanų normas, o tokiu būdu Jūs turite galimybę įsigyti išsvajotą pirkinį.

Tai gali būti iškilus netikėtiems sunkumams pasidengti einamąsias sąskaitas arba brangų medicininį ar odontologinį gydymą, už padoriomis sumomis pasiskolintus pinigus.

finbee paskola

KAIP SKOLINTIS IŠ FINBEE

FinBee paskolų ir pinigų investavimo bendrovė savo klientams suteikia galimybę skolintis sumas nuo 250 eurų iki 3000 eurų, priklausomai nuo Jūsų poreikių ir individualios situacijos. Pagrindiniai reikalavimai, kurių taikosi ši bendrovė, tai Lietuvos banko nustatyti kriterijai. Keletas jų:

  • Jūsų asmeniniai finansiniai įsipareigojimai negali viršyti 40 % nuo Jūsų gaunamų pajamų.
  • Jūs turite ne mažiau kaip 18 metų.
  • Pagrindinės Jūsų gaunamos pajamos nėra susiję su pašalpomis.

Taigi, jeigu nusprendėte, kokią sumą norite skolintis, Jums reikės užpildyti prašymą paskolai gauti, jeigu visus reikalavimus atitinkate – Jūsų prašymas bus perduotas investuotojams, kurie aukciono principu varžosi, o Jūs dėl šių priežasčių gaunate paskolą mažiausiomis palūkanomis.

Visgi, jeigu pasiūlytos palūkanos Jums atrodo per didelės – pasiūlymo galėsite atsisakyti. Jeigu palūkanos atrodo tinkamos – tuomet paskutinis žingsnis pasirašyti sutartį, o vėliau periodiškai pagal sutartyje sutartą grafiką mokėti paskolos įmokas dalimis.

KODĖL VERTA SKOLINTIS IŠ FINBEE

Vienas pagrindinių bendrovės privalumų – tai paskolos palūkanos. Metinės paskolų palūkanos tik nuo 10 %, lyginant vartojimo kreditų bendroves tai yra ganėtinai žemas skaičius. Toliau išvardinsime Jums kitus FinBee paskolų ir investavimo platformos privalumus:

  1. Nedidelės metinės palūkanų normos.
  2. Individualiai vertinamas kiekvienas klientas.
  3. Individualūs sutarties paskolai punktai kiekvienam klientui.
  4. Mažesnės paskolos įmokos kreditoriams.
  5. Galite rinktis trumpalaikę ar ilgalaikę paskolą imti.
  6. Ilgalaikes paskolas galite gauti iki 5 metų laikotarpiui.
  7. Pasirinkus greitąją paskolą nereikalaujamas užstatas, turto įkeitimas ar laidavimas.

Atsižvelgdami į išvardintus privalumus galite priimti sprendimą skolintis iš šios bendrovės pinigų įvairiems gyvenimo atvejams: jeigu nusprendėte įsigyti ar atsinaujinti automobilį, jeigu Jūsų vairuojamam automobiliui prireikė brangaus remonto, arba nusprendėte atsinaujinti susiremontuoti gyvenamąjį būstą (namą, butą, sodybą ar sodą).

Šios bendrovės paskola galite pasinaudoti netgi kitų paskolų padengimui (taip vadinamam refinansavimui), jeigu manote, kad FinBee Jums siūlo patrauklesnes sąlygas, nei bendrovė su kuria dabar esate pasirašęs sutartį, juk jeigu siūlomos palūkanos Jūsų netenkins, sutarties galėsite nepasirašinėti.

Parašykite komentarą