Eurokredit kreditas

EuroCredit paskolas suteikia Lietuvos Respublikos piliečiams arba užsieniečiams turintiems leidimą nuolatos gyventi ir dirbti Lietuvoje. Keletas privalomųjų reikalavimų, norint pasiskolinti iš Eurokredit yra šie:

 • Turite veikiantį mobilųjį telefono numerį.
 • Turite bankinę sąskaitą viename iš Lietuvos Respublikos komercinių bankų.
 • Kiekvieną mėnesį gaunate pajamas.
 • Neturite pradelstų įsiskolinimų.

Taip pat bendri Jūsų finansiniai įsipareigojimai neturi viršyti 40 procentų Jūsų gaunamų pajamų. Jeigu iš bendrovės skolinatės pirmą kartą, galėsite pasirinkti sumą iki 5000 eurų nemokamai, jeigu anksčiau iš šios bendrovės skolinotės, kaip lojalus klientas paskolos sumą galėsite rinktis iki 8000 eurų.

KAIP PASISKOLINTI IŠ EUROKREDIT

Norėdami gauti vartojimo paskolą iš bendrovės EuroCredit pirmiausiai turite užsiregistruoti sistemoje. Registruojantis rasite anketą, kurią turėsite užpildyti. Užpildžius anketą turėsite pervesti 1 cento vienkartinį registracijos mokestį iš savo asmeninės banko sąskaitos.

Iš asmeninės sąskaitos, nes būtent taip patvirtinsite savo asmenybę ir toliau saugiai galėsite tęsti paskolos suteikimo procesą.Jeigu Jūsų registracija jau patvirtinta, galite pateikti paraišką paskolai gauti. Tą turėsite padaryti internetinio puslapio skiltyje „Mano kreditai“.

Užpildžius paraišką gausite patvirtinimo pranešimą į savo asmeninį telefono numerį, kurį nurodėte registruodamiesi sistemoje. Patvirtinus paraišką, jį bendrovę pasieks per kelias minutes. Ilgai nelaukiant, kelių minučių bėgyje (ilgiausiai gali tekti laukti 15 minučių) ji bus išanalizuota, jeigu visus reikalavimus atitinkate ir nesutapimų nėra – paskolos suma bus nedelsiant pervesta į Jūsų sąskaitą.

Gali tekti šiek tiek palaukti, kol pinigai Jūsų asmeninę sąskaitą pasieks, tačiau tai priklauso nuo banko kuriuo naudojatės ir jų nustatytu pavedimų atlikimo laiku. Bet kuriuo atveju, ilgai laukti iki kol pinigai pasieks Jūsų asmeninę sąskaitą nereikės. Per 15 minučių paskolos pinigai Jus pasieks jeigu naudojatės vienu iš šių bankų:

 1. SwedBank.
 2. SEB.
 3. DNB.
 4. Luminor.

 

KODĖL VERTA RINKTIS

Išvardinsime Jums EuroCredit bendrovės privalumus:

 • Nesudėtinga registracija.
 • Paraiškos teikimas paskolai iškart po registracijos patvirtinimo.
 • 200 eurų daugiau galite pasiskolinti, jeigu skolinatės ne pirmąjį kartą.

Jeigu naudojatės SwedBank, SEB arba DNB bankais, nuo paraiškos patvirtinimo i paskolos pinigų pavedimo atlikimo, pinigai pasieks Jus per 15 minučių.
Norėdami pratęsti kredito įmokos terminą, galite tai padaryti neribotą skaičių (atkreipiame Jūsų dėmesį, kad reikėtų pasitikrinti ar pasirašytoje sutartyje nėra nurodyta kitaip).

Kredito gražinimo terminą pasirinktinai galite pratęsti nuo 14 iki 30 dienų.
Sudarant sutartį, o vėliau pasikeitus tam tikriems Jūsų kontaktams (telefono numeriui, elektroniniam paštui, pavardei) iškart turėtumėte apie tai pranešti EuroCredit vartojimo paskolų bendrovę.

Parašykite komentarą