Credit24

Credit24 greitųjų kreditų bendrovė suteikia paskolas iki 2 metų laikotarpiui be jokio užstato. Jeigu Jums netikėtai prireikė pinigų kasdienėms sąskaitoms padengti ar kitam Jūsų gyvenimo kokybei svarbiam pirkiniui, paslaugai ar reikalui, Jūsų pasirinkimui Credit24 greitųjų kreditų bendrovė suteikia galimybę gauti paskolą net iki 3000 eurų be jokio užstato internetu.

Skolinantis pinigus iš bendrovės, po paraiškos patvirtinimo pinigai Jums bus pervedami per artimiausias 15 minučių.

credit24

KAIP GAUTI PASKOLĄ IŠ CREDIT24

Paskolą gauti iš greitųjų kreditų bendrovės galite lengvai ir greitai. Pirmasis žingsni, ką turite padaryti, tai užsiregistruoti internetinio puslapio svetainėje, suvedant kelis prašomus savo asmeninius duomenis. Užpildžius registracijos anketą, Jūsų bus prašoma patvirtinti registraciją, o patvirtinus pervesti 1 cento vienkartinę registracijos įmoką.

Šią įmoką turite atlikti iš savo asmeninės sąskaitos, nes ji naudojama ne tik asmens tapatybei, bet būtent į šią sąskaitą Jūs vėliau gausite suteiktus paskolos pinigus. Pervedus vienkartinį 0.01 euro mokestį, galite pildyti paraišką.

Paraišką pildydami pasirinksite pinigų sumą, kurią noritės skolintis, taip pat laikotarpį, per kurį pageidaujate atiduoti pasiskolintus pinigus. Nuo šių dviejų pasirinkimų priklausys Jūsų kasmėnesinių įmokų dydis. Kuo laikotarpis ilgesnis – tuo įmokos kiekvieną mėnesį bus mažesnės.

Pateikus paraišką pagal savo pageidavimus lieka tik patvirtinti sutartį. Atlikus šiuos veiksmus galite laukti atsakymo, su Jumis bus susisiekta netrukus.

KODĖL VERTA SKOLINTIS IŠ CREDIT24

Skolindamiesi iš Credit24 greitųjų kreditų bendrovės, terminą atiduoti paskolai galite pasirinkti iki 2 metų laikotarpio, taigi didelis privalumas Jums – paimtą paskolą grąžinti mokant mažas įmokas. Credit24 suteikia Jums greitą ir patogią išeitį pasiskolinti pinigų tada, kada reikia ir pageidaujamą sumą pervesti per 15 minučių laikotarpį.

Dar keli privalumai, kuriais galėsite pasinaudodami, pasirinkę paskolai gauti Credit24:

  • Credit24 suteikia galimybę prasitęsti artimiausią įmoką 1 mėnesiui.
  • Jeigu norite grąžinti paskolą anksčiau, įmonė ne tik leis Jums tai padaryti, tačiau ir perskaičiuos palūkanas, tad nusprendę paskolą grąžinti anksčiau sutaupysite palūkanų.
  • Jeigu paskolos įmokos ar palūkanos Jums atrodo per didelės, galite prailginti turimos paskolos laikotarpį ir tokiu būdu sumažinti kasmėnesines įmokas.
  • Įmokoms mokėti gausite grafiką, tad bus paprasta nepasimesti tarp laikotarpių ir datų.
  • Elektroninėje sistemoje Jums bus pateikiami specialūs pasiūlymai, kur matysite kokius dar pasiūlymusgalite gauti iš Credti24 šiuo metu turėdami pas juos paimtą paskolą.

Įmokas galėsite atlikinėti net keliais skirtingais arba pasirinkti Jums patogiausią. Galėsite mokėti bankiniu pavedimu, taip pat per Lietuvos Paštas Pay Post skyrius, įmokas taip pat priims ir Credti24 perduos Maxima parduotuvių tinklo kasose.

 

Parašykite komentarą