TAUPKASĖ

Taupkasė paskolas suteikia Lietuvos Respublikos piliečiams arba užsieniečiams turintiems leidimą nuolatos gyventi ir dirbti Lietuvoje. Keletas privalomųjų reikalavimų, norint pasiskolinti iš Taupkasės yra šie:

  • Turite veikiantį mobilųjį telefono numerį.
  • Turite bankinę sąskaitą viename iš Lietuvos Respublikos komercinių bankų.
  • Kiekvieną mėnesį gaunate pajamas.
  • Neturite pradelstų įsiskolinimų.

Iš Taupkasės galite pasiskolinti nui 1000€ iki 100 000€, su grąžinimo terminu nuo 3 mėn iki 60 mėn (5 metai)

KAIP PASISKOLINTI IŠ TAUPKASĖS

Norėdami gauti vartojimo paskolą iš bendrovės Taupkasė pirmiausiai turite užsiregistruoti sistemoje. Registruojantis rasite anketą, kurią turėsite užpildyti. Užpildžius anketą turėsite pervesti 1 cento vienkartinį registracijos mokestį iš savo asmeninės banko sąskaitos. Iš asmeninės sąskaitos, nes būtent taip patvirtinsite savo asmenybę ir toliau saugiai galėsite tęsti paskolos suteikimo procesą. Jeigu Jūsų registracija jau patvirtinta, galite pateikti paraišką paskolai gauti. Užpildžius paraišką gausite patvirtinimo pranešimą į savo asmeninį telefono numerį, kurį nurodėte registruodamiesi sistemoje.

Patvirtinus paraišką, jį bendrovę pasieks per kelias minutes. Ilgai nelaukiant, kelių minučių bėgyje (ilgiausiai gali tekti laukti 15 minučių) ji bus išanalizuota, jeigu visus reikalavimus atitinkate ir nesutapimų nėra – paskolos suma bus nedelsiant pervesta į Jūsų sąskaitą. Gali tekti šiek tiek palaukti, kol pinigai Jūsų asmeninę sąskaitą pasieks, tačiau tai priklauso nuo banko kuriuo naudojatės ir jų nustatytu pavedimų atlikimo laiku. Bet kuriuo atveju, ilgai laukti iki kol pinigai pasieks Jūsų asmeninę sąskaitą tikrai nereikės.
taupkase.lt

KODĖL VERTA RINKTIS  TAUPKASĖ

Išvardinsime Jums Taupkasė bendrovės privalumus:

  • Nesudėtinga registracija.
  • Paraiškos teikimas paskolai iškart po registracijos patvirtinimo.
  • Skolintis galite iki 100 000€
  • Pinigai pasiekia banko sąskaitą greitai
  • Norėdami pratęsti kredito įmokos terminą, galite tai padaryti neribotą skaičių (atkreipiame Jūsų dėmesį, kad reikėtų pasitikrinti ar pasirašytoje sutartyje nėra nurodyta kitaip).
  • Kredito gražinimo terminą pasirinktinai galite pratęsti nuo 14 iki 30 dienų.

Sudarant sutartį, o vėliau pasikeitus tam tikriems Jūsų kontaktams (telefono numeriui, elektroniniam paštui, pavardei) iškart turėtumėte apie tai pranešti Taupkasė vartojimo paskolų bendrovei.

Tuapkasė kontaktai:

Tel. nr. (8 37) 28 05 40

Taupkasė darbo laikas:

I-V 8-18 (savaitgaliais nedirbame)

Taupkasė rekvizitai:

TAUPKASĖ, kredito unija
Įmonės kodas 302680384
Adresas: Maironio g. 28, LT-44249 Kaunas

Swedbank LT557300010127245800

Taupkasė paskola atsiliepimai ir skundai:

su šitais kiek daugiau biurokratijos bet ir duoda sumas rimtesnes 🙂
ėmiau paskolą automobiliui, rekomenduoju