SMSCREDIT.LT

SMS Credit vartojimo kreditų bendrovė, kurioje pirmąjį kreditą galite gauti nemokamai (skolinatės internetu, gražinate būtent tiek, kiek pasiskolinote), o jeigu anksčiau registravotės ir iš SMS Credit praeityje jau skolinotės, kreditai Jums bus suteikiami už kainą nuo 150 eurų. Jeigu iš šios vartojimo kreditų bendrovės skolinatės pirmą kartą, Jums suteikiama galimybė:

 • Gauti paskolą nuo 50 iki 750 eurų.
 • Nuo 14 iki 30 dienų laikotarpiui.

KAIP GAUTI SMS CREDIT VARTOJIMO KREDITĄ (PASKOLĄ)?

SMS Credit paskolą gauti labai paprasta: internetu užpildote paraišką, ekrane spaudžiate mygtuką „Gauti kreditą“ ir jeigu Jūsų paraišką patvirtinama – Jums iškart pervedami pinigai. Jeigu anksčiau iš šios kreditų bendrovės nesiskolinote, kaip ir įprasta tokioms procedūroms, pirmą kartą jungiantis Jums reikės užsiregistruoti, o registruojantis pervesti 1 euro cento pavedimą. Jums bus pateiktas visas sąrašas SMSCredit.lt bankinių sąskaitų, iš kurių išsirinksite Jums patogiausią, o galbūt netgi sutampantį su Jūsų banku, ir atlikę pavedimą tokiu būdu patvirtinsite savo registraciją. Jeigu anksčiau pavedimų internetu nedarėte – SMS Credit pateikia labai paprastus žingsnis-po-žingsnio vaizdinius mokymus kaip tai padaryti su šiais bankais: Swedbank, SEB, DNB, Danske bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Medicinos bankas. Bendrieji SMS Credit bendrovės reikalavimai savo klientams tikrai nėra aukšti. Jūs turite:

 • Būti nuo 18 iki 70 metų amžiaus.
 • Būti nuolatinis Lietuvos Respublikos gyventojas.
 • Turėti asmeninę bankinę sąskaitą.
 • Turėti veikiantį mobilaus tel. numerį.
 • Turėti asmeninį el. pašto adresą.

SMS kreditas – pats geriausias, greičiausias ir patogiausiais būdas pasiimti kreditą, kadangi Jums net nereikia išeiti iš namų. Viskas ką Jūs turite padaryti tai išsiūsti paraišką SMS kredito davėjui. Pirmiausia Jums teks pasirinkti vieną iš kredito bendrovių kurios siūlo SMS kreditą.
Nemokamas SMS kreditas – tai kreditas, kai Jūs turite gražinti tik pasiskolintą pinigų sumą, be papildomų palūkanų. Šia paslauga galite pasinaudoti kredito bendrovėse kurios siūlo nemokamą kreditą. Jei Jūs laiku negražinsite kredito Jums teks sumokėti papildomą komisinį mokestį. SMS kreditas – puiki proga jei Jūs norite greit gauti papildomų pinigų.
SMS kreditas neturintiems nuolatinio pajamų šaltinio (bedarbiams) – tai kreditas kurį galite gauti tik tuo atveju jei Jūsų kredito istorija yra teigiama. Gavę kreditą Jūs galėsite išspręsti situaciją kai Jūsų banko sąskaitoje trūksta pinigų.
Kreditas be užstato – tai kreditas kuriam nereikia turėti užstatą. Jūs galite nukentėti nuo to, kad norėdami pasiimti mažą kreditą Jūs užstatysite savo nuosavą turtą ar automobilį ir nebūsite įvertinę rizikos. Geriau yraa gauti kreditą kuriam nereikalingas užstatas. SMS kreditas be užstato yra puikus būdas kai kreditą Jūs gražinsite dalimis ir nebūsite užstatęs nuosavo turto. Prieš imdami SMS kreditą patariame gerai apgalvoti ar sugebėsite gražinti jį laiku.

Dar vienas puikus kredito tipas yra – SMS kreditas asmenims nuo 18 metų. Jis skirtas jaunesnio amžiaus žmonėms, kurie dar neturi nuolatinių pajamų. Jei Jums jau yra daugiau kaip 18 metų, Jūs galite gauti SMS kreditą nuo 18 metų. Tačiau, kartais geriau būtų pagalvoti ar kreditą imti savo vardu ar geriau paprašyti mamos ar tėčio kurie gauna pastovias pajamas.
smscredit.lt

KODĖL VERTA SKOLINTIS IŠ SMSCREDIT.LT VARTOJIMO KREDITŲ BENDROVĖS

SMS Credit teikiamų paskolų privalumai:

 • Pirma paskola nemokamai.
 • Už 4.70 eurų mokestį greitojo kredito terminą galėsite labai paprastai prasitęsti iki 30 dienų laikotarpiui.
 • Kredito įmokų gražinimą galite pratęsti neribotą skaičių kartų.
 • 15 minučių ir pinigai atsidurs Jūsų asmeninėje banko sąskaitoje – itin greitas kreditas.
 • Mokant kredito įmokas laiku (nustatytomis dienomis) Jums bus sudarytos dar geresnės sąlygos kaip SMSCredit klientui!
 • Kredito limitas kiekvienam SMS Credit klientui nustatomas individualiai pagal tam tikrus kriterijus.
 • Prisijungus asmeniniu vartotoju vardu prie interneto svetainėje esančios SMSCredit.lt sistemos galėsite matyti ne tik visą savo asmeninę su finansais susijusią informaciją bet ir akcijas bei kitus specialius kredito bendrovės siūlomus pasiūlymus.
 • Jeigu nesi išnaudojęs savo paskolos limito, bet kada internetu jį gali padidinti.
 • Jeigu skolinatės iš šios vartojimo paskolų bendrovės Jūsų nebus prašoma įkeisti turimą turtą ir tikrai nebus prašoma susirasti paskolos laiduotoją.

Net jeigu imate vartojimo paskolą internetu SMS Credit, grąžinti jį galite įvairiais būdais: galite išsirinkti vieną iš 7 bankų ir atlikinėti bankinius pavedimus per Jums patogiausią banką, galite įmokas atlikinėti naudojantis Paysera, paskolos įmokas galite sumokėti Perlo terminaluose, taip pat Lietuvos spaudos arba Narvesen kioskuose, Lietuvos paštui priklausantys skyriai kaip ir Maxima priima paskolų įmokas.

SMSCredit kontaktai:

Tel. nr. 8 700 73470

SMSCredit darbo laikas:

Darbo dienomis 8:00 – 20:00
Savaitgaliais 10:00 – 20:00

SMSCredit rekvizitai:

UAB “Credit Service”
Įmonės kodas: 302431575
Buveinės adresas: Jonavos g. 254A, LT-44132 Kaunas

Swedbank LT217300010120641197
SEB bankas LT547044000123622719
DNB bankas LT554010041500244751
Danske bankas LT157400051904323810
Šiaulių Bankas LT537180300024467857
Citadele bankas LT187290000011467524
Medicinos bankas LT987230000000461039

SMSCredit atsiliepimai ir skundai:

liux
nice
rekomenduoju visiems kas svarsto 🙂