Privatumo politika

Terminai

Svetainė – kaipgautipinigu.lt (toliau – svetainė)

Lankytojas – fizinis arba juridinis asmuo, kuris apsilanko šioje svetainėje

Konfidencialumo bei privatumo politika

Lankytojų privatumas bei saugumas mums yra labai svarbus. Bet kokia svetainėje gauta informacija, lankytojui nebus atskleista, parduodama ar kitaip naudojama, jeigu lankytojui darys žalą.

Svetainės lankytojai turi teisę be jokių apribojimų ir be duomenų registracijos apsilankyti svetainės puslapiuose ir susipažinti su informacine medžiaga.

Google Analytics yra paslauga, kurią siūlo Google bendrovė, ši naudoja mažus failus arba dar kitaip vadinamus „cookies“. Jų pagalba yra stebimi bei saugomi svetainės lankytojo veiksmai, siekiant nustatyti svetainės veiksmingumą rinkoje bei dėl kitų priežasčių. Įgyta informacija yra saugoma Google bendrovės serveriuose. Lankantis šioje svetainėje, jūsų privatumas nėra apdraustas.

Apsilankius svetainėje, jūsų IP adresas, kurį naudojate svetainės pasiekimui, kartu su data bei laiku to veiksmo metu, yra saugomi vidaus naudojimui siekiant analizuoti svetainės veiksmingumą bei lankytojų dėsningumą.

Apsilankęs šioje svetainėje, lankytojas sutinka su privatumo politika bei svetainės taisyklėmis (sąlygomis).

Svetaine nesinaudokite, jeigu turite pretenzijų į privatumo politiką ir/arba svetainės taisykles, sąlygas, jums nėra priimtinas jos turinys, nuorodos, komentarai, atsiliepimai, įvertinimai ar kita pateikiama informacija. Ginčai, kylantys naudojant svetainę bus sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.