Paskolos bedarbiams

Daugelis žmonių domisi šiuo klausimu, nes dažniausiai pinigų ir prireikia tada, kada mes dėl vienų ar kitų priežasčių neturime darbo. Atsakymas nėra toks paprastas – tai priklauso nuo kelių kriterijų. Visgi kažkokias pajamas, Jūs turite gauti. Svarbu, kad pajamos būtų nuolatinės ir oficialios. Yra vartojimo kreditų bendrovių, kurios suteikia greitąsias paskolas ar vartojimo kreditus gaunantiems Sodros išmokas, pavyzdžiui, pensijos išmokas, pašalpas, kitas Sodros išmokas. Yra kredito bendrovių, kurios suteikia greitąsias paskolas arba vartojimo kreditus asmenims, dirbantiems pagal individualios veiklos pažymėjimus (viena iš jų Big Bank vartojimo kreditų bendrovė).

Visgi jeigu negaunate visiškai jokių pajamų– turite nedidelę tikimybę gauti paskolą iš bet kokios įstaigos, ar tai būtų bankas, vartojimo kreditų bendrovė ar kredito unija. Tačiau turėdami nekilnojamo turto arba kilnojamo turto (automobilį) – Jūs tokią galimybę turėti. Pavyzdžiui, autolizingo bendrovė Mogo teikia iki 90 procentų nuo Jūsų automobilio rinkos vertės paskolas. Yra kitų vartojimo kreditų bendrovių, kurios suteikia paskolas įkeičiant savo nekilnojamą turtą (namą, sodybą, žemės sklypą, sodą ar mišką). Kadangi šiuolaikiniame pasaulyje nedirbančių žmonių daug, bendrovės, užsiimančios paskolų suteikimu, bando rasti patikimų ir saugių būdų suteikti paskolas nedirbantiesiems, taip ir atsiranda paskolos bedarbiams. Pasitaiko atvejų, kada tokio tipo paslaugas teikia ir privatūs asmenys. Tačiau didesnį patikimumą ir saugumą sukelia skolinimasis iš bendrovės nei iš privataus asmens. Šis klausimas – paskolos bedarbiams – yra aktualios ir dirbantiems užsienyje. Kadangi jų pajamos nėra matomos Sodros šaltiniuose, šie žmonės nors ir dirba ir gauna darbo užmokestį, pagal šiuo metu galiojančius įstatymus negali gauti paskolų aukščiau išvardintomis sąlygos.

Jeigu asmuo neteko darbo, kas tikrai yra nemalonus dalykas, svarstant jo galimybes suteikti ar nesuteikti paskolos yra peržvelgiami ir dar vienas papildomas dalykas, tai būtų jo asmeninė kredito istorija. Taigi apibendrinant – net jeigu netekote darbo, yra gerai bet kokios kitos oficialios papildomos pajamos. Tai gali būti Sodros pašalpos arba kitos Sodros išmokos, tai gali būti Jūsų pajamos pagal individualios veiklos pažymėjimą. Net jeigu ir visiškai jokių pajamų negaunate, turite galimybę gauti paskolą įkeičiant savo kilnojamą arba nekilnojamą turtą. Tai gali būtų Jūsų transporto priemonė (automobilis, motociklas, krovininis automobilis ar kita), būstas (sodas, namas, butas ar panašiai), žemė (miškas, sklypas ir panašiai).