Paskola automobiliui

Jeigu įsijungėte šį straipsnį, tikriausiai Jūs jau priėmėte sprendimą, kad automobilis Jums reikalingas ir šiuo metu ieškote būdų, kaip galėtumėte jį įsigyti jį autolizingo būdu ar su vartojimo paskola. Sprendimas įsigyti automobilį ar ne priklauso tik nuo paties asmens ir dažniausiai lemiantį sprendimą ir priima jis, kadangi geriausiai žino savo poreikius ir prioritetus. Automobilis nėra pirkinys, kurį priskirtume spontaniškiems sprendimams. Kai nusprendžiame įsigyti automobilį, savo sprendimą remiame apmąstymais, pliusų ir minusų analizėmis, svarstymais įtraukiant visas kartu su juo ateinančias išlaidas. Taigi ir bendrovę, iš kurios renkamės pasiimti paskolą automobiliui, turėtume išsirinkti tinkamiausią.

PASKOLA AUTOMOBILIUI – IŠ KUR GAUTI AUTOLIZINGĄ?

Jūs turite galimybę rinktis iš kelių lizingo ir vartojamųjų paskolų rūšių. Kuri rūšis Jums yra tinkamiausia turėtumėte spręsti pagal savo gaunamas pajamas, taip pat pagal automobilio, kurį planuojate pirkti, kainą. Čia yra pagrindiniai niuansai į kuriuos turite atkreipti dėmesį, tačiau svarbu yra ir tai, kuriam laikui automobilis Jums yra reikalingas ir per kiek laiko Jūs norite paskolą atiduoti. Kiekviena vartojimo paskolų ar lizingo bendrovė siūlo skirtingas sąlygas gauti paskolą automobiliui, taigi nusprendę gauti tam finansavimą, galite išsiųsti paraiškas dėl paskolos suteikimo į keletą bendrovių ir gavę iš jų pasiūlymas, išsirinkti sau priimtiniausią, patraukliausią pasiūlymą ir būtent su ta bendrove pasirašyti sutartį automobilio finansavimui.

KĄ VERTA RINKTIS IR KOKIE YRA KIEKVIENO PASIRINKIMO PRIVALUMAI?

Jūs galite rinktis lizingas ar paskola. Lizingas tinkamesnis tais atvejais, kai galite 15-20 % automobilio vertės sumokėti iškart, o lizingo su likutine verte atveju gale termino ir likusią automobilio kainos dalį. Toks pasirinkimas tinkamas žmonėms, kurie gali įrodyti, kad problemų atėjus laikui sumokėti reikiamą sumą jiems nekils. Beje, lizingo sutartis taikoma automobiliams, kurių kaina yra aukštesnė nei 5700 eurų. Štai vartojimo paskolos yra daug tinkamesnės jeigu nusprendėte įsigyti automobilį, kurio kaina mažesnė nei 5700 eurų. Pagrindinį privalumą būtent šį kelią automobiliui įsigyti pasirinkus įvardintume draudimą.

Pasirinkus automobilį nusipirkti su vartojimo paskola draudimas nėra privalomas, priešingai nei perkant automobilį su lizingo sutartimi. Nusipirkus automobilį su vartojimu paskola Jūs būsite įregistruotas kaip automobilio valdytojas, tad automobiliu galėsite naudotis iškart ir visiškai neribojamai, o atsiskaičius su paskola – tapsite vienintelis savo išsvajotojo pirkinio savininkas. Taigi dabar Jums teliko pasirinkti geriausią pasiūlymą naudotam ar naujam automobiliui įsigyti. Pinigų automobiliui pasiskolinti galite iš šių bendrovių: