Naudojimosi sąlygos

Interneto svetainės kaipgautipinigu.lt savininkas pasilieka sau teisę papildyti, keisti ar modifikuoti svetainėje esančią informaciją, taisykles, privatumo politiką, vizualinę išvaizdą bei visą turinį. Svetainės savininkas pasilieka teisę bet kuriuo norimu metu apriboti prieigą lankytojams prie svetainės.

Lankytojas – juridinis arba fizinis asmuo, kuris aplanko svetainę kaipgautipinigu.lt internete

Apsilankęs svetainėję kaipgautipinigu.lt, lankytojas automatiškai sutinak su privatumo politika bei svetainės taisyklėmis, sąlygomis. Lankytojas susipažinti su jomis gali paspaudęs atitinkamas nuorodos bet kuriame svetainės puslapio apačioje.

Svetaine nesinaudokite, jeigu turite pretenzijų į privatumo politiką ir/arba svetainės taisykles, sąlygas, jums nėra priimtinas jos turinys, nuorodos, komentarai, atsiliepimai, įvertinimai ar kita pateikiama informacija. Ginčai, kylantys naudojant svetainę bus sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.

Svetainės naudojimosi sąlygos:

 1. Svetainėje patalpinta informacija bei turinys negarantuoja, bei nėra atsakinga dėl bet kokių nors kilusių netikslumo klaidų, bei nėra atsakinga dėl informacijos tinkamumo kiekvienam individualiam svetainės lankytojui.
 2. Svetainėje pateiktas turinys yra tik informacinio pobūdžio tikslams. Visa svetainėje pateikiama informacija negali būti laikoma konkretaus pasiūlymo, produkto arba paslaugos pardavimu, pirkimu ir pan.
 3. Svetainės savininkas turi teisę svetainėje patalpinti kitų fizinių/juridinių asmenų svetainių nuorodas, todėl svetainė gali turėti tokio tipo išorines nuorodas, įskaitant prieigą prie trečiųjų šalių svetainių, bei gali informuoti arba siūlyti apie trečiųjų šalių produktus, paslaugas, pasiūlymus ir t.t. Už trečiosios šalies svetainės turinį, įskaitant svetainėje siūlomų produktų ir paslaugų turinė, svetainės savininkas neatsako ir netikrina. Ši svetainė neatsako už šių svetainių saugumą. Naršydami internete, turėtumėte žinoti, jog kitų svetainių saugumas gali skirtis nuo mūsų svetainės saugumo.
 4. Svetainėje pateikiama informacija nėra atskirai patikrinta, ji įterpiama remiantis patikimais informacijos šaltiniais.
 5. Svetainėje pateikta informacija apie kitų juridinių įmonių siūlomus/teikiamus pasiūlymus. Tikslius, konkrečius, naujausius atsakymus į lankytojų kilusius klausimus apie visus svetainėje aprašomus šių įmonių pasiūlymus, galima rasti šių įmonių svetainėse, paspaudus atitinkamas apsilankymo jose nuorodas.
 6. Visa informacija, pateikta šioje svetainėje, yra skirta tik informaciniais tikslais ir svetainės savininkas nėra atsakingas dėl bet kokių svetainės lankytojų priimtų veiksmų, sprendimų ar bet kokios kitos vykdomos veiklos, kuri atsirado po svetainės apsilankymo ir/arba atsiliepiant į svetainėje pateiktą informaciją, patarimus arba pasiūlymus.
 7. Šios svetainės savininkas neprisiima atsakomybės už bet kokius nuostolius ar žalą (tiek dėl tiesioginių, netiesioginių pasėkmių nuostolių), kurios atsirado dėl svetainės lankymo, naudojimo, bei neprisiima atsakomybės dėl svetainės informacijos prieigos.
 8. Svetainėje esančią informaciją bei turinį draudžiama kopijuoti, spausdinti bet kokiems asmenims, negavusiems raštiško individualaus svetainės savininko sutikimo.
 9. Svetainėje naudojami ir patalpinti logotipai, prekių ženklai ir kiti autoriniai darbai yra autorių teisių medžiaga, kurią saugo Lietuvos Respublikos teisės aktai, įstatymai bei reglamentai. Šios autorinės medžiagos yra savininko arba kito fizinio/juridinio asmens nuosavybė.
 10. Lankytojams draudžiama imtis bet kokių veiksmų, kurie sutrikdytų kitų lankytojų galimybę naudotis šia svetaine, trikdytų svetainės stabilumui, saugumui, funkcionalumui ir/arba greičiui.
 11. Šios svetainės savininkas turi teisė bet kokiu norimu laiku įvesti naujas naudojimosi taisykles, kurios įsigalioja, kai naujos taisyklės yra paskelbtos šioje interneto svetainėje. Šios svetainės, įskaitant visą patalpintą informaciją, naudojimas po pasikeitimu, reiškia, kad lankytojas (vartotojas) sutinka su naujomis svetainės sąlygomis.
 12. Svetainės sąlygos netaikomos kitų juridinių ir/arba fizinių asmenų interneto svetainėms.
 13. Rekomenduojama reguliariai susipažinti su šios svetainės naudojimosi taisyklėmis, kadangi jos gali keistis be išankstinio perspėjimo.

Kilus klausimams, susisiekite su mumis kontaktų skiltyje pateikta forma.