Mogo paskola

Jeigu Jums reikalinga paskola ir Jūs turite nuosavą transporto priemonę (automobilį, motociklą, ar kitą transporto priemonę), Mogo autolizingo kredito bendrovė yra būtent tai ko ieškote. Renkantis Mogo bendrovę galite ne tik gauti paskolą, taip pat galite ir pasirinkti imti auto lizingą automobiliui įsigyti.

VARTOJIMO PASKOLA IŠ MOGO AUTO LIZINGO KOMPANIJOS

Vartojimo paskolos Mogo kredito bendrovėje yra suteikiamos iki 72 mėnesių (6 metų) laikotarpiui. Vartojimo paskolą galite imti jeigu turite bet kokią transporto priemonę, nėra apribojama tik automobiliais ar motociklais. Puikus Mogo auto lizingo kompanijos privalumas – paskolos suteikiamos ir fiziniams, ir juridiniams asmenims. Paskolos klientams suteikiamos net iki 90 % transporto priemonės rinkos vertės ir pinigai Jus pasiekia vos per 1 dieną. Tam, kad gautumėte paskolą, turite pateikti paraišką, po jos pateikimo vos per 30 minučių gausite atsakymą į pateiktą paraišką. Su Jumis susisiekus Jums bus pateikiamas pasiūlymas (kaip jau minėjome, per 30 minučių nuo paraiškos išsiuntimo). Gavę pasiūlymą nuspręsite ar jis Jus tenkina, ir jeigu pasiūlymas atrodo tinkamas – būsite pakviesti pasirašyti sutartį. Sutartį pasirašyti galėsite artimiausioje, Jums patogiausioje, Mogo auto lizingo kreditų bendrovės padalinyje ar bet kuriame Lietuvos pašto Pay Post skyriuje.

MOGO LIZINGAS – IKI 15 000 EURŲ

Pasirašius sutartį su Mogo autolizingo kompanija dėl paskolos gavimo, gausite leidimą nuvykti į regitrą ir užregistruoti automobilį Mogo vardu, o save užregistruosite kaip automobilio valdytoją. Paskolai gražinti pasirinksite Jums patogų terminą iki 6 metų. Pagrindinis tokios paskolos Mogo paskola teikiamas privalumas – automobilio iš Jūsų niekas kaip užstato nepaims, juo ir toliau galėsite naudotis kaip ir anksčiau.
mogo.lt

AUTO LIZINGAS AUTOMOBILIUI ĮSIGYTI

Auto lizingo paslauga, kurią teikia Mogo autolizingo kompanija, puikiai tinka norintiems įsigyti automobilį. Jeigu norite pasinaudoti šia paslauga – turėsite užpildyti paraišką, nurodydami savo telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Išsiuntę paraišką, paskolos pasiūlymą gausite naudojantis vienu iš nurodytų Jūsų kontaktų. Jeigu automobilį, kurio norite, jau esate išsirinkę, pildydami paraišką skiltyje, kur prašoma valstybinio automobilio numerio, nurodykite išsirinkto automobilio valstybinį numerį ir pridėkite puslapio nuorodą į skelbimą. Užpildę paraišką iki galo ir išsiuntę tokią anketą Mogo autolizingo bendrovei Jūs neprisiimate jokių įsipareigojimų. Tai gali būti naudojama kaip pasitikrinimas. Tiesiog per 30 minučių nuo paraiškos išsiuntimo Mogo darbuotojai su Jumis susisieks ir, patikslinę duomenis, pateiks autolizingo sutarties pasiūlymą. Jeigu pasiūlyta sutartis Jus tenkins, tik tuomet galėsite sutikti su pasiūlymu ir pasirašyti sutartį. Šiuo atveju vėl galite gauti iki 90 automobilio rinkos vertės iki 6 metų terminui. Auto lizingas suteikiamas įvairių markių automobiliams be jokių apribojimų.

Mogo kontaktai:

Tel. nr. 8 700 800 99

Mogo darbo laikas:

Dirbame: Pirmadienis – Penktadienis: 8.00 – 18.00, Šeštadienis: 8.00 – 16.00
Nedirbame: Sekmadienis

Mogo rekvizitai:

UAB „mogo LT“
Įmonės kodas: 302943102
Adresas: Perkūnkiemio g. 6, LT-12130 Vilnius

Swedbank LT397300010134611977
SEB LT787044060007883921
DNB LT184010042403967257

Mogo atsiliepimai ir skundai:

Pradzioje baisoka buvo ikeist ta bmw mano bet viskas tvarkoje, dave gera paskola, grazinau irgi be problemu, rekomendacija nuo manes
geras
liux geri siti
saziningi ir tvarkingi mogo, patariu naudotis