Kreditas , kredito bendrovė , bobutės paskola , bobutes paskola , kredito bendroves , paskolos , paskola , sms credit , vivus, vivus.lt, smscredit.lt, mogo.lt Free songs
Kreditas ir kredito bendrovės!

Vivus.lt


Kredito bedrovė „Vivus.lt“


Vivus.lt tai viena iš pirmaujančių kredito bendrovių Šiaurės Europoje kuri yra išdavusi daugiau kaip 2 milijonus paskolų.
Svarbiausia ką reikia žinoti apie vivus.lt:

• Kreditai ir paskolos yra suteikiami asmenims kurių amžius yra nuo 18 iki 70 metų;
Kreditas yra suteikiamas nuo 250 iki 4000 litų;
• Paskolos terminas yra nuo 1 mėnesio iki 2 metų;
• Kredito bendrovė vivus.lt turi licenziją ir yra pripažinta;
• Pateikus užklausą kredito bendrovė vivus.lt į Jūsų banko sąskaitą pinigus perves per maždaug 15 minučių;
• Jums reikės pervesti 1 centą į kredito bendrovės banko sąskaitą, kad patvirtintumėte jog Jūs esate nurodytos banko sąskaitos sąvininkas;
• Dėja bet kredito bendrovėje vivus.lt pirmas kreditas nėra nemokamas, Jums teks mokėti palūkanas net ir gavus pirmą kreditą.

Kreditas iš vivus.lt

Norėdami gauti greitą kreditą iš kredito bendrovės vivus.lt Jums reikia atlikti tik 2 paprastus žingsnius:

• Pirmiausia Jums reikia pateikti paraišką jog Jūs norite gauti kreditą. Vivus.lt internetinėje svetainėje apskaičiuokite kokios sumos kreditas Jums yra reikalingas ir pažiūrėkite terminą per kurį kreditas turės būti gražintas. Kredito limitas Jums bus nustatytas pagal individualiai pagal Jus. Norėdami sužinoti koks kreditas gali būti išduotas Jums prisijunkite prie jau sukurtos vivus.lt paskyros.
• Užsiregistruokite vivus.lt internetinėje svetainėje. Registruojantis kredito bendrovės svetainėje Jums teks užpildyti nesunkią registracijos formą bei pervesti 1 cento registracijos mokestį į vivus.lt banko sąskaitą. Pervedę registracijos mokesčio sumą Jūs patvirtinsite, jog banko sąskaita kurią Jūs nurodėte registruodamiesi vivus.lt priklauso būtent Jums. Kredito bendrovė 1 centą prašo pervesti tik vieną kartą.

Vivus.lt atsakinga kredito bendrovė!

Kredito bendrovė vivus.lt siekia, kad jos klientai būti finansiškai atsakingi ir nesiskolintų pinigų betkada. Patariama nesinaudoti bendrovės teikiamomis paslaugomis kai kreditas nėra būtinas.

• Jūs nusprendėte įsigyti daiktą kuris nebuvo finansiškai suplanuotas nors ir Jūs neturite galimybės šio pirkinio pirkimo laiko atidėti;
• Jums yra reikalingi reguliarūs pinigai, kad Jūsų finansinė būklė būtų stabili;
• Nežinote arba abejojate ar Jūs galėsite laiku kredito bendrovei vivus.lt gražinti kreditą laiku.

Jūsų klausimai apie vivus.lt

Ar galėsiu gauti antrą kreditą, jei dar negražinau pirmo?
Taip, kreditas Jums bus suteiktas ir Jūs galėsite pratęsti kredito gražinimo terminą.
Kas nutiks jei nespėsite kreditas nebus gražintas laiku?
Jei Jūs nesugebėsite kredito gražinti laiku Jums už kiekvieną papildomą dieną bus skaičiuojamos palūkanos ir delspinigiai kurie yra nurodyti vivus.lt kredito sutartyje
Kas nutiks, jei nebus gražintas kreditas vivus.lt?
Vivus.lt su Jumis susisieks ir informuos apie delspinigius. Jei Jūs ignoruosite kredito bendrovę informacija apie Jus bus perduota skolų išieškojimo kompanijoms.

Kreditas iš vivus.lt jau šiandien!