GREITA PASKOLA

Greita paskola – nūdienos pasaulyje yra paprastas ir greitas būdas padengti asmenines kasdienes išlaidas, susimokėti už medicinines arba odontologijos paslaugas, esant netikėtoms išlaidoms arba išaugus gydymo planui, prireikus automobilio remonto arba būsto kuriame gyvenate, buto, namo ar sodo remonto, taip pat įsigyti naują pirkinį apie kurį svajojote jau kuris laikas, tačiau neturite galimybės tokios pinigų sumos sumokėti iš karto. Greita paskola – tai būdas gauti tai ko reikia dabar, priversiantis Jus pataupyti ateityje.

Greita paskola puikiai tinka tokiems atvejams, kai yra siekiama gauti nedidelę pinigų sumą trumpam laikotarpiui, pavyzdžiui atnaujinti namuose buitinę techniką ir taip pagerinti kasdienį savo gyvenimą arba apmokėti studijas, kitus kvalifikacijos kėlimosi mokymus, kas ateityje duos neįkainojamą naudą, o galbūt skirti gautus pinigus apmokėti kitas einamąsias sąskaitas.

KOKIOS VARTOJIMO KREDITŲ BENDROVĖS TEIKIA GREITAS PASKOLAS

  • SMSPinigai teikia greitąją paskolą nuo 50 eurų iki 900 eurų, nuo 15 dienų iki 24 mėnesių (2 metų) laikotarpiui.
  • Provident teikia greitąją paskolą iki 2100 eurų, netaiko papildomų mokesčių už vėlavimą mokant įmokas, mažinant mėnesinę įmoką.
  • Credit24 teikia greitąją paskolą nuo 50 eurų iki 3000 eurų, nuo 14 dienų iki 24 mėnesių (2 metų) laikotarpiui, o palūkanos tik nuo 3 procentų.
  • CreditStar teikia greitąsias paskolas nuo 100 eurų iki 600 eurų, nuo 15 dienų iki 24 mėnesių (2 metų) laikotarpiui.
  • Ferratum teikia greitąsias paskolas nuo 100 eurų iki 2000 eurų, nuo 2 mėnesių iki 24 mėnesiu (2 metų) laikotarpiui.

GREITA PASKOLA BEDARBIAMS

Imant greitąją paskolą nereikėtų nusistatyti pačio trumpiausio laikotarpio ją gražinti, nors dauguma žmonių stengiasi pasirinkti laikotarpį kuo trumpesnį. Tačiau kuo trumpesnis laikotarpis, tuo didesnė vieno mėnesio įmoka. Būtent todėl optimalu ir patartina yra imti greitąją paskolą bent 3 mėnesių laikotarpiu, taip sudarant mažesnę tikimybę, kad ateityje Jums prireiks paskolos refinansavimo. Per tris mėnesius greitąją paskolą galima gražinti ir greitai, ir nesunkiai.

Ne visos greitųjų paskolų bendrovės į savo reikalavimus įtraukia oficialų darbą Lietuvoje pagal darbo sutartį. Kartais užtenka turėti kitas nuolatines pajamas iš Sodros, pavyzdžiui pensiją, pašalpas arba kitas išmokas. O jeigu Jūsų karjeroje pasitaikė toks atvejis, kad praradote darbą vienam ar dviem mėnesiams, greitoji paskola gali būti būtent Jūsų išeitis kaip padengti kasmėnesines sąskaitas.

KAIP GALITE GAUTI PASKOLĄ GREITAI?

Greitosios paskolos išduodamos be užstatų, turto įkeitimo ir Jums netgi nereikia kitų asmenų laidavimo už Jus. Pagrindiniai greitųjų paskolų privalumas – greitis, komfortas, užtikrintumas. Pirmas žingsnis imant greitąją paskolą – registracija pasirinktos greitųjų paskolų bendrovės svetainėje. Antras žingsnis – paraiškos užpildymas.