Ferratum paskola

Ferratum Jūsų trumpalaikėms problemom spręsti siūlo pirmą paskolą internetu naujiems klientams nemokamai: iki 2000 eurų iki 30 dienų laikotarpiui. Bendrai Ferratum suteikia greitąsias paskolas internetu asmenims nuo 18 iki 75 metų amžiaus (tiek naujiems, tiek jau esamiems klientams), sumą galite rinktis nuo 100 eurų iki 2000 eurų. Taip pat galite pasirinkti trumpalaikės paskolos internetu ar ilgalaikės paskolos internetu norite. Trumpalaikės paskolos suteikiamos laikotarpiui nuo 15 iki dienų laikotarpiui, kai tuo tarpu ilgalaikės – nuo 2 mėnesių iki 24 mėnesių (2 metų) laikotarpiui.

PASKOLA INTERNETU BEDARBIAMS

Iš vartojimo kreditų bendrovės Ferratum turite galimybę gauti paskolą net jeigu šiuo metu ir nedirbate, vienas iš pagrindinių reikalavimų – Jūsų amžius (turite būti nuo 18 iki 75 metų amžiaus).

KAIP GAUTI PASKOLĄ IŠ FERRATUM

Jeigu norite gauti paskolą iš Ferratum internetu, turite užsiregistruoti jų puslapyje ir patvirtinti savo registraciją privalomu 0.01 euro mokesčiu, šį mokestį Jūs turite pervesti iš asmeninės savo bankinės sąskaitos, būtent tos, į kurią vėliau pageidaujate gauti paskolą. Registracija Ferratum puslapyje priimama bet kuriuo paros metu, galite registruotis tada – kada Jums patogu. Pateiktą paraišką Ferratum peržiūrės savo darbo valandomis ir, esant teigiamam atsakymui į Jūsų paraišką gauti paskolą internetu, pinigai bus pervedami į sąskaitą iš kurios sumokėjote vienkartinį 1 cento registracijos mokestį.

Atsiskaičius su pirmąja paskola iškart galite teikti paraišką gauti antrą paskolą iš Ferratum vartojimo kreditų bendrovės, registracija antrą kartą reikalinga nebus, naudositės tuo pačiu vartotoju ir jokie papildomi mokesčiai dėl registracijos Jums nebus taikomi.

Jeigu Jūs atitinkate visus reikalavimus ir paraiška įvertinama teigiamai bei priimamas sprendimas Jums suteikti paskolą, pinigai Jums bus pervedami per kelias minutes. Priklausomai nuo to, kokiu banku naudojatės pinigai gali per tam tikrą laiką Jus pasiekti, tačiau pavedimas bus atliekamas kelių minučių bėgyje. Bet kuriuo atveju, dažniausiai pinigus vartotojai gauna per laiko atkarpą iki 30 minučių. Jeigu laikas prasilenkia su bankų darbo laiku – ilgiausiai iki kitos dienos.
minipaskola.lt

KODĖL VERTA RINKTIS FERRATUM

Pasirinkus vartojimo kreditų bendrovę, Jūs galėsite:

    • Įmokoms atlikinėti pasirinkti patogiausią net iš kelių galimų būtų -pavyzdžiui, pavedimu, mokėti per Lietuvos paštą arba Pay Post skyrius, Perlo terminaluose, įmokas atlikinėti Maxima parduotuvių tinklo kasose.
    • Jeigu norite gražinti paskolą anksčiau, negu sueis terminas, Jūs turite tokią galimybę. Jeigu supratote, kad laikotarpis per ilgas ir norite paimtą paskolą gražinti anksčiau, viskas ką reikia padaryti tai prieš 3 dienas raštu informuoti bendrovę Ferratum apie savo ketinimus, nurodant savo vardą ir pavardę, asmens kodą, bei datą ir sumą, kurią pervesite bendrovei.
    • Pasinaudoti paskolos įmokos atidėjimu. Jeigu pageidaujate, Ferratum Jums sudaro galimybes atidėti paskolos mokėjimo terminą. Vienai paimtai paskolai galite net iki 5 kartų atidėti įmoką. Įmokos atidėjimas vykdomas 30 dienų laikotarpiui.

Dar vienas svarbus privalumas, Ferratum raštu per tris dienas pateikia atsakymą į Jūsų užklausą. Jeigu tai susiję su informavimu apie anksčiau atiduodamas paskolas arba jeigu Jums reikalinga pažyma, kad atidavėte bendrovei paskolą ir su ja atsiskaitėte pilnai, atsakymus į tokius prašymus Jūs gausite per 3 dienų laikotarpį.

Ferratum kontaktai:

Tel. nr. 8 5 233 3330

Ferratum darbo laikas:

I – V 08:00 – 19:00 val.
VI 10:00 – 15:00 val.
VII 10:00 – 15:00 val.

Ferratum rekvizitai:

Įmonės pavadinimas: UAB „Ferratum Finance“
Įmonės kodas: 304094427
PVM mokėtojo kodas: LT100010462714
Asmens duomenų valdytojo kodas: P6808
Registracijos adresas: Žalgirio g. 135, LT-08217, Vilnius
Biuro adresas: Žalgirio g. 135, LT-08217, Vilnius

Ferratum atsiliepimai ir skundai:

DIDŽIULIS AČIŪ
rekomenduoju
neblogai bet naudojaus paskola23 irgi geri jie buvo